Ból w podbrzuszu i pod lewym żebrem

Witam. Mam 19 lat i od niedawna zmagam się z dolegliwościami takimi jak ból w podbrzuszu lub czasami po lewej stronie, oraz pod lewym żebrem(ból nasila się gdy naciskam to miejsce) zauważyłam też krew w kale. Dodam, że prowadzę nerwowy i stresujący tryb życia. Boję się, że to coś poważnego.

Aleksander Ropielewski

Objawy moga lecz nie muszą być ze sobą powiązane. Sugeruję kontakt z lekarzem i wykonanie podstawowych badan krwii i moczu oraz USG jamy brzusznej.