Bolące krostki w okolicy ust

Biore od 35 dni axotret Moje usta początkowo piekły ale dało sie wyrobić. Od 4 dni zaczęły wychodzić mi 2 opryszczki przy czym bardzo opuchły mi usta. Ostatnio to samo dzieje sie z górną wargą.... Wychodzą jakieś białe kropki które tak jakby obumierają i robią się żółte... Jest na to jakaś sprawdzowna maść... To strasznie boli...
Piotr Pilarski

Może Pan wypróbować maść benzacne.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zobaczenia zmian trudno mi powiedzieć co może byc przyczyną, prawdopodobnie to działanie niepożądane leku, prosze skonsukltować sie z dermatologiem, konieczne badanie i byc może zmiana leczenia