Bóle brzucha w okolicy pępka u 8-latki

Dzien dobry Mam pewien problem mianowicie moja 8letnia corka od okolo 2 lat miewa bole brzycha w okolicy pepka, lekarz powiedzial ze to prawdopodobnie zaparcia, ale ten brzuszek ja czesto boli, zazwyczaj po poludniu lub na wieczor, oraz w nocy. Czy moze to byc nietolerancja laktozy przez organizm lub cos jeszcze innego o czym nie wiem? Bardzo prosze o pomoc poniewaz ona cierpi.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do pediatry, który skieruje dziecko do szpitala na dokładną diagnostykę. Przyczyn bólów brzucha jest wiele. Możemy mieć do czynienia z pasożytami, chorobą wrzodową bądź innymi patologiami.
Pozdrawiam