Bóle jądra po zapaleniu
Witam. 2 miesiące temu miałem zapalenie jądra lewego, dostałem antybiotyk, ciphin i altacet, obrzęk ustał ale dolegliwośći bólowe zostały. cały czas czuje lekki ból jądra promieniujący do podbrzusza, czasami ból jest bardzo silny. Do tego mam gorączkę 37.3. Byłem u kilku urologów, którzy wykonali badanie USG i nic nie wykazało. dodam, że badanie moczu i krwi w porządku. żadnych problemów z oddawaniem moczu. Co to może być?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, może to być przewlekający się stan zapalny. Możliwe, że potrzebna może być jeszcze antybiotykoterapia i ponowna wizyta u urologa. Pozdrawiam