Bóle pachwiny, okolic łonowych, promieniowanie do jąder

Witam , Bolą mnie pachwiny , okolice łonowe czasem zapromieniuje do jąder. bez problemów w oddawaniu moczu od 2 tyg (raz lewa raz prawa) , bóle promieniują do kolan,ud,nawet stóp. Pod względem urologicznym wszystko OK. Morfologia OB CRP wszystko w normie. nikt nie wie co mi jest. Posiadam również torbiel włosowatą która będzie wycinana za 2tyg. ( w stanie nie zapalnym "uspionym") a także przechodziłem ostatnio zapalenie prostaty oraz grzybice jamy ustnej. A także przewlekły stres od 3tyg.-minoł
Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. SUgeruję wizytę u urologa.

Pozdrawiam.