Bóle pleców i łopatek a problemy z sercem

Witam, dziś bolą mnie plecy przy lewej łopatce, w tej chwili przy poruszaniu ręką, lub wyginaniu ciała w prawą stronę, martwię się czy to nie problem z sercem dodam, że mój ojciec zmarł w wieku zaledwie 41 lat na 90% na zawał i ta męska strona rodziny to zawałowcy. Proszę o jakąś radę, pomysł co robić... mam 30 lat

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie. konieczne jest także udanie się do lekarza kardiologa, wykon anie proby wyilkowej, echo serca itp.