Bóle pleców i kręgosłupa oraz wysokie ciśnienie

bolą mnie plecy, czuję kregoslup i przechodzący prąd wzdluż kręgosłupa , trwający kilka sekund i ustepujący- taki dyskomfort. Ale bolą mnie tez całe plecy, w odcinku piersiowym i lędzwiowym, szczególnie gdy siedzę, bol ustepuje jak wstanę . Zaczęlo się to 15,05. wtedy żle się czułam i poszłam do lekarza. okazalo się ze mam cisn190/105 i tętno 105. Lekarz zrobil mi ekg, wyszlo dobrze, przepisał bisocard i tritace i nie zrobil mi rzadnych badan. boję się ze to moze jakis tętniak aorty

Objawy , ktore Pani opisuje raczej związane sa z problemami "odkregoslupowymi" ,ale żeby sie uspokoic warto wykonac chocby echo serca . Na pewno prosze kontrolowac cisnienie krwi , zazywac leki i skonsultowac sie ponownie ze swoim lekarzem