Bóle podbrzusza i twardy, płaski guz
Witam! Mam pytanie podbrzusznej mam cos płaskiego i twardego po prawej stronie od 2 lat czasami mam bóle. Wyczuwam guza tylko na stojąco co to może być ?.Na USG brzucha pytali czy miałam usunięty wyrostek powiedziałam ze tak 2 lata temu i powiedzieli ze nic nie widać jest wszystko w porządku a dalej to mam. Mocz i krew ok. Bardzo proszę o odp

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez przeprowadzenia badania i ewentualnego wykonania badań dodatkowych niestety nie jestem w stanie stwierdizć co jest przycyzną opisywanych przez Panią dolegliwości, dlatego sugeruj kontakt z lekarzem.