Bóle w lewej pachwinie, przy kolcu biodrowym

Od pół roku zmagam się z nieustannymi bólami w lewej pachwinie,przy kolcu biodrowym.Bywa że ból mija sam na parę godzin ale potem znów wraca.Bóle są różne:tępe,ciężkie,czuje skręcanie,tętnienie,promieniowanie.Tabletki nie pomagają.Od tego samego czasu zaczęły zaburzać mi się miesiączki i ból podczas okresu bardziej się nasila w miejscu tej lewej pachwiny(prawa nigdy mnie nie boli).Miałam badanie ginekologiczne,usg dopochwowe i usg j.brzusznej, ale nic nie wykryto-może się mylą?Co to może być? :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Sądzę, że konieczne jest wykluczenie przyczyn kostnych powyższych bóli.