Bóle w okolicach nerek przy schylaniu
Witam, od dłuższego czasu miewam dolegliwości które nie dają mi spokoju np. bul w nerkach p obu stronach raczej przy schylaniu ale czasami jest to taki ból że aż zapiera dech dosłownie a kolejna dolegliwość objawia się z kolei bólem w pachwinie w przeszłości miałem zabieg na przepuklinę ale to w wieku około 4 lat obie te dolegliwości pojawiają się nie regularnie w dość dużych odstępach czasowych nie wiem czy nie powinienem założyć dwóch osobnych wątków jeśli tak to prosiłbym podpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Badania krwi - leukocyty
Leukocyty to krwinki białe ? są bezbarwne i jest ich znacznie mniej niż krwinek czerwonych w naszym organizmie. Jednak są bardzo ważne dla naszego zdrowia, ponieważ pełnią funkcję głównie odpornościowe. Więcej szczegółów na temat krwinek białych wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.
Witam,
Powinie udać się Pan do lekarza. Należy wykonać badania - usg jamy brzusznej, rtg kręgosłupa oraz podstawowe badania laboratoryjne.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr n. med. Marek Derkacz
Witam,
na początek polecałabym wykonać rtg kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych. Możliwe , że dolegliwości pochądzą od kręgosłupa, zmiany chorobowe stawów krzyżowo-biodr.często objawiają się bólem w pachwinie.
Pozdrawiam