Bolesne wrzody pod pachą

Witam mam problem od czasu do czasu mam wrzody pod pachą nie wiem od czego każdy mówi coś innego...ból jest straszny bo nie mogę podnieść ręki a że mam dziecko więc to nie uniknione.... Każda "krosta " gdy się zbiera mam do 10 cm czerwona skórę.... Proszę o pomoc. .. co mam robić. ...

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani niezwłocznie zgłosić do dermatologa i wykonać badania mikrobiologiczne flory skórnej.