Bolesność brzucha a zapalenie węzłów chłonnych u 12-latki

Dzień Dobry . Moja 12 letnia córka zachorowała na zapalenie węzłów chłonnych brzusznych , czego nie powinna jeść , a co powinna ? i jakie będą tego skutki ? Następne pytanie to , czy po tej chorobie są jakieś powikłania i czy jest groźna ? bardzo się o nią martwię ponieważ ma bardzo duże bóle brzucha . Z góry dziękuję za pomoc. Ala

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.