Bolesność podbrzusza i pępka a kolonoskopia
Kobieta 22 lata bóle podbrzusza i pepka. Wykonano usg 4x tk wykazało pow.wezly chlonne skupisko 11cm w sąsiedztwie katnicy i pojedyncze w srudbrzuszu.rektroskopia guzki 2 stopnia. Crp 15 czy to wirus czy bakteria? nie chce spadać.Bad moczu eryt. 10wbc/ul a w osadzie 2 -4 czyli ok . Miesiaczka 4 listopada.Co to może być. Kolonoskopia 2 grudnia.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Zalecenia dla pacjentów po badaniu endoskopowym
Badanie endoskopowe służy ocenie stanu narządów wewnętrznych. Jakie są zalecenia dla pacjentów po wykonaniu tego badania? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.
Witam serdecznie,
Proszę poczekać na kolonoskopię i wówczas ze wszystkimi wynikami udać się do lekarza prowadzącego. Gdyby wystąpiły u Pani niepokojące objawy lub obecne by się nasiliły, to wówczas proszę udać się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego.
Pozdrawiam.