Brak chęci do życia, z którym walczę od 13 lat

Moim problemem jest brak chęci do życia, z którym walczę od 13 lat(zaginięcie taty). W życiu przeszłam dosyć dużo, dwie próby gwałtu,próba samobójcza, zdrady męża, dziecko które po urodzeniu było prawie martwe. Mimo tego, że mój standard życia jest dosyć wysoki,dziecko rozwija się dobrze i wiele osób pewnie mi zazdrości to wystarczy mi niewielka kłótnia o jakąś głupotę lub błąd w pracy a mam ochotę umrzeć i gdyby nie dziecko i brak odwagi to pewnie tak by stało. Nie wiem jak sobie z tym radzić

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę (w nurcie psychodynamicznym, p.analitycznym) i podjąć się leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zddrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę skontaktować się z poradnią psychologiczną, być może cierpi Pani na depresję wówczas lekarze zlecą farmakoterapię.

Pozdrawiam

Proszę nie zwlekać i udac się do Poradni Zdrowia Psychicznego, bądź prywatnie do psychologa/ psychoterapeuty, gdyż objawy, kótre Pani opisała i sytuacja życiowa, w której Pani się znajduje, jest sytuacją zdecydowanie wymagającą wsparcia i pomocy.

Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek