Brak ciągłości w przyjmowaniu tabletek Telfexo podczas leczenia nużycy

Witam. Kończę leczenie nużycy. Lekarz przypisał mi min. Telfexo 180 jeden raz na dobę. Zapomniałem ostatnio wziąć jedną tabletkę, po czym przyjąłem kolejną dwie doby później. Czy brak ciągłości w przyjmowaniu tabletek nie będzie miał żadnego wpływu na leczenie ? Czy powinienem w takim przypadku spożyć dwie sztuki leku zamiast jednej ?

Ominięcie jednej tabletki Telfexo nie przeszkodzi w leczeniu nużycy, bo nie jest to lek na nużycę. Nie ma potrzeby brać podwójnej dawki, wystarczy brać nadal po jednej.