Brak czucia na stopie po codziennym opieraniu o kant stołu

Witam otóż mam problem z jedną stopą chodzi o to miejsce poniżej gdzie mniej więcej ścięgno achillesa.Zawsze opieram na stół sobie nogę a na nią kładę drugą i nieco powyżej pięty gdzie opierałam stopę o kant stołu o to miejsce nie mam czucia na skórze tzn na tym odcisku wiem że to miejsce jest mało unerwione.Prawie codziennie trzymam tak nogi na stole i zawsze ta noga opiera się o kant stołu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami naczyniowymi. Nie można wykluczyć podłoża neurologicznego. Wskazana jest wizyta u lekarza.