Brak czucia w mosznie i problem z erekcją po rekonstrukcji cewki moczowej

Witam mam takie Pytanie mineły juz 2 miesiace od mojej operacji rekonstukcji cewki moczowej i nadal nie mam czucia w mosznie ani mi nie staje mam takie pytanie czy sa jakies tabletki lub sposoby by to przyspieszyc ? nie moge zgłosic sie do swojego lekarza gdyz jestem po za granicami kraju

Witam, po tego typu zabiegach (bardzo ogólnikowo, bo nie znam technicznych szczegółów) może wystąpić zarówno osłabienie czucia na mosznie, jak i przeczulica skóry moszny, niekiedy zaburzenia wzwodu. Lączy się to z uszkodzeiem zakonczen nerwowych leżących w bezpośredniej bliskości operowanego miejsca , do czego moze dojść w trakcie operacji. . Stan taki utrzymuje się różnie długo i trudno coś wyrokować. Myślę, że w rozrachunku lepiej mieć niedoczulicę moszny niż zwężenie lub wadę cewki moczowej. Pozdrawiam RH