Brak ejakulacji podczas stosunku od kilku lat

Witam, męczy mnie pewna dolegliwość. Od kilku kilku lat borykam sie z problem braku ejakulacji podczas stosunku. Bardzo kocham swoją partnerkę i chce sprostać jej oczekiwaniom. Jaki kierunek obrać by wyjść na prostą, z kim się skonsultować by mi pomógł. Proszę o kontakt.

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem w celu szerszego wywiadu i wykonania badań diagnostycznych, w zależności od tego właściwą drogą leczenia może się okazać np. także psychoterapia.

Pozdrawiam!