Brak miesiączki i pozytywny wynik testu ciążowego a wynik USG
Ostatni raz miałam 19 października miesiączkę tak jak pisałam juz przedtem dziś jest 10.12 nadal jej nie mam . Zacznę od początku .. Na teście wyszły mi 2 kreski wiec lekarz był przekonany że jestem w ciąży za tydzien kazał zgłosić mi sie na usg w którym nic nie wyszło to był 5 tydz z jego obliczeń zatem , na następnej wizycie przepisał mi Duphaston na wywołanie okresu i piowiedzial że jeżeli go nie bedzie to mam sie nie martwić bo one również sa na podtrzymanie .

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Tak jak zalecił Pani specjalista ginekolog, powinna Pani przyjmować Duphaston oraz wykonać kontrolne USG za około 14 dni. Kolejny wynik USG rozstrzygnie czy jest Pani w ciąży oraz jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.