Brak miesiączki od 3 lat u 27-letniej kobiety

Witam! Mam 27 lat i 2 letniego syna i od zajścia w ciążę nie mam miesiączki to juz prawie 3 lata byłam u lekarza i wyniki mam dobre przepisał mi tabletkach po których bardzo przytyłam a miesiączki nadal nie ma sa tylko plemienia 1dniowe od czasu do czasu
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się ponownie do ginekologa. Najlepiej razem ze specjalizacją z endokrynologii.