Brak odczuwanych objawów we wczesnej ciąży
Witam, jest prawdopodobnie w 6 tygodniu ciązy, (6 testow pozytywnych, kazdy innego dnia), bolaly mnie piersi, podbrzusze,senność i kręciło mi się w glowie, obecnie od tygodnia nie odczuwam żadnych takich dolegliwości, za 4 dni dopiero mam usg :(, troche sie martwie bo naczytałam się w internecie samych zlych rzeczy :(, czy to normalne?Pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Normalnym jest ze w pewnym momencie objawy ustępują. Proszę spokojnie poczekać na usg. Bez badania mozna jedynie zgadywać.