Brak pocenia się u 28-latki

Witam, w związku z przechodzącą obecnie falą upałów. Mam pytanie związanie z poceniem się, dodam że moje BMI jest w normie i zupełnie się nie pocę, ani kropelki. Jest tak już od 2-3 lat, przy wysiłku fizycznym, przy wysokich temperaturach wcale się nie pocę. Może gdybym spędziła pół upalnego dnia w czapce, na czole pojawiłaby się odrobina wilgoci, ale niewiele. Bardzo ciężko znoszę temperatury powyżej 30 stopni, czy to może być jakoś związane z zupełnym brakiem pocenia się?

Lek. Tomasz Budlewski

tak może. proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedziec.