Brak sensu życia a depresja

leczę sie na depresje lecz leki mi nic nie pomagają . mam dośc zycia dośc problemłów które mnie przerastają odechciewa mi sie wszystkiego czuję ze nie dam dłużej dalej tak żyć . wiem że mnie nikt nie rozumie niemam sensu do egzystencji

Witam, nie wiem ile czasu bierze Pan leki antydepresyjne, warto skonsultować się ze swoim lekarzem psychiatra, który dobrał Panu farmakoterapie w tej sprawie i opowiedzieć o swoim stanie. Nic nie napisał Pan o uczestniczeniu w psychoterapii, przypuszczam, iż nie uczęszcza Pan do psychologa, więc zachęcam, nie zmieni Pan swojego stanu bez żadnych działań w tym kierunku. Pozdrawiam.

leki nie wylecza same a psychoterapia moze pomoc...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza