Brązowa plamka na skórze głowy

dzień dobry. nie dawno zauważyłem że mam małą plamkę na głowie. musiała się ona niedawno pojawić ponieważ rok temu ostrzygłem się na łyso i jej nie było. jest ona lekko brązowa nie zmienia się jej kształt. co może być powodem pojawienia się jej ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana jest najprawdopodobniej znamieniem barwnikowym. Niemniej jednak warto aby zmianę ocenił specjalista dermatolog.