CHAD i przewlekła pokrzywka limfatyczna

Witam.Od 20-roku życia cierpię na CHAD,przewlekłą pokrzywkę limfatyczną-wynika to z orzeczenia o niepełnosprawności (st. umiarkowany).Jestem po chorobie nowotworowej jelita grubego.Dodatkowo zdiagnozowano przewlekłą chorobę zapalną jelita grubego-mikroskopowe limfocytarne zapalenie jelita grubego.Przyjmuję szereg leków psychotropowych-5 różnych,steryd Encorton 10mgx4/na dobę.Skutki uboczne są ciężkie.ZUS odmówił mi renty socjalnej.Jakie dalsze kroki?.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza medycyny pracy, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.