Chwilowe zaburzenia widzenia u krótkowidza

Witam,mam 20 lat i jestem krótkowidzem.Od jakiegoś czasu co kilka miesięcy mam chwilowe zaburzenia wzroku w lewym oku.Przejawia się to tym że widzę biały obraz w lewym oku i trwa to ok. 10 minut.Moje pytanie jest takie czy jest to kwestia kardiologiczna i czy w tak młodym wieku jest to możliwe i co mam teraz z tym zrobić

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.