Ciągłe myślenie o śmierci i złym samopoczuciu u 21-latki

Co się dzieje:((((((( ? Odpowie mi jakiś doświadczony specjalista? Ciagle myśle ze zaraz umre cały czas myśle o oddychaniu , kasuuje czasami wiadomości żeby nikt nie czytał jak umre , wali mi serce , bolą plecy , kręci się w głowie , najgorsze duszności jak się zdenerwuje to jestem cała mokra ręce mi się pocą , jak duuużo mowie robie odstępy wydaje mi się ze cos się dzieje , nie mysle przez cały dzień o niczym innym tylko o tym jak się czuje :((((

Psychologia

Pani objawy przypominają zaburzenia lękowe, rozumiem że jest to bardzo uciążliwe dla Pani, dlatego aby polepszyć swój komfort życia i zapobiec tym dolegliwością, powinna Pani odwiedzić lekarza psychiatrę, może Pani też skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty.

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego - lekarza psychiatry oraz psychologa - w swojej okolicy. W stanach lękowych, nerwicowych czy depresyjnych itp. ważne jest łączenie zarówno opieki medycznej, farmakologii, jak i psychoterapii.

Pozdrawiam!