Ciemna plamka na napletku penisa utrzymująca się od trzech lat

Zgłaszam się do państwa z niecodziennym problem.Na napletku pojawiła mi się "ciemna plamka" w kolorze brązowo-fioletowym.Plamka ma około 2,5mm nie powiększa się, nie jest odczuwalna i utrzymuje się już 3 rok. Proszę bardzo o pomoc bo wstydzę się z tym pójść do lekarza.

Witam! Opisana zmiana to najprawdopodobniej naczyniak - niegroźna zmiana mająca łagodny charakter. Oczywiście najlepiej byłoby aby obejrzał go dermatolog w bezpośrednim badaniu. Proszę absolutnie nie obawiać się wizyty u lekarza. Zmiany w miejscach intymnych są objawami chorobowymi jak wszystkie inne zmiany na ciele. Proszę również pamiętać że do specjalistów dermatologów-wenerologów nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.