Ciemne plamy na plecach po ospie

Witam,pół roku temu przeszedłem ospę i mam ciemne plamy na plecach. Czy da się coś zrobić żeby znikły ?

Kwalifikacji do zabiegów usunięcia przebarwień i ewentualnych blizn po przebytej ospie ze względu na ich wygląd dokonuje lekarz w trakcie konsultacji. Najskuteczniejszą obecnie metodą jest laser frakcyjny CO2 lub seria peelingów medycznych. Starannie wykonany zabieg z indywidualnie dobranymi parametrami nie spowoduje powikłań ani długiego okresu rekonwalescencji.