Cień śródsutkowego węzła chłonnego oraz słabiej wysycone zagęszczenie

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania mammografem W KGZ PP wyróżnia się cień śródsutkowego węzła chłonnego oraz słabej wysyconej zagęszczenie wielko. ok. 6 mm, w PL w KD asymetryczne zagęszczenie wielk. 5 mm BIRADS -0 Kobieta lat 65

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisane zmiany wymagają dalszej diagnostyki, BIRADS 0 - wymaga dodatkowych badań obrazowych, ryzyko złośliwości w tym stopniu jest niepewne i trudne do oceny.
Pozdrawiam