Co jest powodem przedwczesnego wytrysku u 32-latka?

Dzień dobry. Mam problem od jakiegoś czasu z przedwczesnym wytryskiem a do tego doszły problemy z erekcją..z jej utrzymaniem. Zdarza się iż mam erekcję przez moment tylko, następnie gdy próbuję wejść w moją partnerkę to napięcie spada.. Pomagamy sobie ręką ale to nie o to chodzi. Jak się uda wejść w nią to po zaledwie kilku posunięciach ja kończę. nawet nie trwa to 2 minut. Nie wiem czy będę w stanie normalnie współżyć. Rok temu okazało się że mam raka odbytnicy (wcześniej długo colitis). Skończyło się kolektomią i stomią na stałe. Wycięto mi też odbytnicę. Wiem że blisko znajdowały się jakieś nerwy odpowiedzialne, które pewnie mi usunięto/naruszono.. Czy jest jakaś szansa na normalne stosunki? Dziewczyna akceptuje moją stomię ale wiem że chciałaby dłużej.
Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja lekarza neurologa i urologa i odpowiednia diagnostyka