Co jest powodem schodzenia skóry z żołędzi?

Witam, dwa dni temu odbyłem stosunek z kobietą bez prezerwatywy. Dziś zauważyłem że z żołędzia zaczęła schodzić mi skóra. Nie boli, nie jest czerwony ani w żadnym stopniu nie odczuwam dyskomfortu. Dodam że zarówno ja jak i partnerka dbamy bardzo o higienę intymna. Czy moje objawy mogą coś sugerować i powinienem udać się do dermatologa? Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów. Pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Wizyta u dermatologa będzie potrzebna w razie pojawienia się bólu, lub innych niepokojących objawów. Póki co nie jest konieczna. Pozdrawiam!