Co mam sądzić o moim wyniku tomografii głowy?

Witam. Od jakiegoś czasu mam silne bóle głowy, jestem po kilku konsultacjach z lekarzami, ale słyszę bardzo sprzeczne diagnozy. Proszę o interpretację wyniku tomografii komputerowej głowy: Przestrzeń przymózgowa prawidłowej wielkości. Ukłąd komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony. Zmian ogniskowych w obrębie struktur mózgu przed i po podaniu SC nie wykazano. Bezpowietrzna zatoka czołowa po stronie prawej, pogrubiała błona śluzowa zatoki klinowej. Niewielka miażdżyca wewnątrzczaszkowych odcinków tt. szyjnych wewnętrznych.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie ma w tym opisie poważnej patologii. Natomiast wynik ten należy odnieść do stanu klinicznego.