Co mam zrobić aby włosy się tak nie przetłuszczały?

Witam. Mam problem z wlosami.. Strasznie się przetłuszczają... Rano umyje a już podwieczor znowy są tłuste. Używałam różnych szamponów, żadnen nie pomaga.. Ostatnio tez ciągle z apteki kupuje.. Panie polecają... i działają tak samo jak każdy inny. Czy branie antykoncepcji hormonalnej może mieć związek właśnie z włosami? Albo czy może niedobór witamin, nadczynność, niedoczynnosc tarczycy?

Dzień dobry Pani,

zalecam umówić się na wizytę do lekarza trychologa, aby mógł zbadać Pani skore głowy i zalecić odpowiednie leczenie oraz dobrać odpowiednia pielęgnacje.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz