Co mogą onzaczac nieregularne miesiączki, wzdęty brzuch oraz nieprzyjemny zapach miejsc intymnych?

Witam od dwóch miesięcy niemam miesiaczki a plamienie nieregularne. Tyje bardzo wielki brzuch jak w ciazy biodra ramiona twarz. Nie ma ciazy z tarczyca wszystko ok. Badanie usg nic niewykazuja i badania krwi. Stres owszem duży w życiu lecz niemam zaparc czy coś. Nie boli mnie brzuch tyle co rusza się lub drgania czuję. Niewiem od czego tyje z jelitami niby też ok sprawdź al to ginekolog. Bardzo się poce od niedawna iw miejscach intymnych nieprzyjemny zapach
Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami i badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne