Co mogą oznaczać zmiany zapalno-nieodmowe w płucach?

Mam powiekszone D_dimery(G49)689 i zmiany w plucach zapalno_niedodmowe _o odmiennej dystrybucji .co to moze oznaczac.inn

Lek. Michał Lenard

Może być to spowodowane zapaleniem płuc, ale nie da się tego stwierdzić na pewno na podstawie samego opisu. Opis razem ze zdjęciem RTG powinien być oceniony przez lekarza, który zlecił badanie, a następnie zdecyduje on o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!