Czy to oznacza odbicie się brodawki w zdjęciu?

Proszę o wyjaśnienie opisu RTG płuc: "Cień w polu lewym dolnym o wielkości 8.5mm (w pierwszej kolejności brodawka sutkowa)". Czy to po prostu oznacza odbicie się brodawki w zdjęciu? Określenie "w pierwszej kolejności" jest trochę nie jasne.
MĘŻCZYZNA, 37 LAT około miesiąca temu

Pisząc "w pierwszej kolejności" radiolog miał najpewniej na myśli, że jest to najbardziej prawdopodobna przyczyna zacienienia na RTG.