Co mogą znaczyć takie krosty na kolanach?

Dzień dobry! Mam taki dość nietypowy problem. Otóż po tym jak mam pracę na kolanach ( czasami klęcze parę minut dla wygody żeby nie kucać ) mija 2-3 dni i robią mi się bardzo bolące krosty na kolanach w miejscu styku kolana z podłożem. Podłoże jest w miarę gładkie ( posadzki w halach garażowych) i w miarę możliwości czyste, a na pewno bez piachu i kamyczków. Sytuacja się też powtarza podczas zabaw z dziećmi w domu. Zawsze mam spodnie z długimi nogawkami. Proszę o pomoc w poradzeniu sobie z tą sprawą. Pozdrawiam,

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl