Co mogą znaczyć takie zaciemnienia skóry?

Na plecach pojawiły się dwa wielkie równomierne zaciemnienia skóry/placki, siniaki na wysokości łopatek, lekko pod nimi. Z czym to może mieć związek? Problemy ze skórą? Czy praca na zimnke może na to wpływać?

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego lub dermatologa w celu przebadania zmian. Lekarz po badaniu będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie lub zalecić wykonanie dodatkowych badań.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz