Co mogą znaczyć te duszności i zawroty głowy?

Dzien dobry .Moj problem polega na tym ze od 4 lat mam dusznosci szczypanie ciala zawroty glowy .robilem rezonans glowy klatki odcinka szyjnego i nic .Mam chelicobacter i refluks wszystkie b..krwi dobre a sie przewracam mam uderzenia goraca od karku do glowy piecze mnie cialo tarczyca ok .Nie wiem gdzie szukac pomocy

Witam! Problem jaki Pan przedstawił może sugerować podłoże emocjonalne. Skoro dolegliwości są od czterech lat i nie ma pozytywnych skutków leczenia, proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie testy i zaproponują właściwą pomoc. Problemy emocjonalne często wywołują objawy identyczne jak przy chorobach somatycznych, ale badania laboratoryjne zazwyczaj są prawidłowe i typowe dla chorób somatycznych leczenie nie daje oczekiwanej poprawy. Warto spróbować. Powodzenia W. Łuczkowski.