Co może oznaczać duża krosta w okolicach intymnych?

Witam mam 42 lata W kroku zrobila mi sie krosta wielkosci okolo 1 cm bardzo mi to przeszkadza w chodzeniu . Dotykajac jej czuje ze jest w srodku twarda a czubek jast jasny ale ropy nie widsc. Prosze o podpowiedz jakas co to takiego i jak to leczyc.Dziekuje i pozdrawiam
Lek. Michał Lenard

Może to być zapalenie gruczołu przedsionkowego. Konieczna będzie wizyta u ginekologa, który Panią zbada i w razie potrzeby zastosuje odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!