Co może oznaczać dziwne zdjęcie w telefonie znajomego?

Chrzesny od mojego syna ma w telefonie zdjęcia nakiego faceta ubraną w damski stanik. Co to oznacza?, dlaczego ma takie zdjęcia

Dzień Dobry,

Dziękuję za kontakt :)

Zasygnalizowany temat, postrzegam jako wielowątkowy.

Zaprezentowany symptom, u Chrzestnego Syna, może wskazywać na tendencje w kierunku transwestytyzmu fetyszystycznego, czyli
przebierania się w odzież płci odmiennej (m.in. w bieliznę) co może
być (też) informacją o tle psychopatologicznym.

Albo może być (również) wyrazem fantazji seksualnych (najczęściej ukrytych).

Aby dotrzeć do przyczyny symptomatycznej, celowa byłaby
szczegółowa analiza biografii osobistej, szczególnie z okresu wczesnego dzieciństwa.

Serdeczności i pomyślności życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605