Co może oznaczać obecność pęcherzyków na stopie?

Witam ostatnio spocily mi się stopy i pojawiło mi się cos podobnego to pęcherzyków tylko bez płynu skóra mi zeszła . Co to może byc? Ile może skóra odrastać? Dodal bym zdjęcia tylko nie wiem jak

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane łuszczenie się skóry najpewniej jest konsekwencją przepocenia stóp. Jeśli nie ma cech stanu zapalnego - zaczerwienia, bólu, obrzęku, póki co nie ma powodów do niepokoju. Jeśli ma Pan jednak jakiekolwiek wątpliwości sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem lub lekarzem POZ.