Co może oznaczać wypadanie włosów, sucha skóra i nadpotliwość?

Jaka może być przyczyna następujących objawów: wypadanie włosów, sucha skóra, na lokciach wręcz szorstka, szybka meczliwosc, nadpotliwosc. TSH na poziomie 1,37. Testosteron w normie. Podwyższony nieznacznie poziom ATPO. Jakie wykonać badania, żeby znaleźć źródło tych objawów?
Lek. Paweł Szadkowski

Może pani wykonać dodatkowo badania: morfologia krwi z rozmazem, ALT, AST, kreatynina w surowicy, glukoza na czczo, sód, potas, a następnie udać się do lekarza dermatologa w celu porady.