Co może powodować wypadanie włosów na głowie i jak sobie z tym poradzić?

Swedzaca skora glowy, wypadanie wlosow, niektore wlosy ktore wypadly maja przy nasadzie mocno przczepiona do wlosa bialo-zoltawa kuleczke. Mam rowniez rumien na twarzy, przy nosie a takze czasmi swedzi mnie linia rzes, rzesy tez trosze wypadaja. Co to moze byc? Zadne dermatolog jeszcze mi nie pomogl

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze łojotokowej zapalenie skory lub np grzybica. Proponuje ponownie zgłosić sie do lekarza dermatologa