Co może znaczyć kłucie w jelicie?

Witam mój problem polega na tym że w momencie całego cyklu puszczenia gazów"bąka"zaczyna się kłucie gdzieś w jelicie jak gaz ujdzie to kłucie razem z nim oraz czasowe jakby bulkotanie przez chwilę i koniec czy wiecie co to za obiaw??z góry dziękuję pozdrawiam

Jeżeli dolegliwość jest uciążliwa proponuję wizytę u lekarza POZ celem dokładnego badania przedmiotowego i podmiotowego oraz badań dodatkowych. Pozdrawiam.