Co oznacza biała wydzielina z sutka oraz mrowienie i swędzenie?

Witam, 2 miesiące temu skończyłam 18 lat. Moja lewa pierś zawsze była mniejsza i od małego miałam poziomą kreskę na jej brodawce która gdy rosłam zaczynała się wgłębiać. Ostatnio zauważyłam że brodawka mniejszej piersi zaczęła mnie swędzieć i mrowić, a druga troszję się wciągnęła. Badania hormonalne są teoretycznie w porządku, ginekolog widział moje piersi i nic nie powiedział (nie mówiłam o objawach), ostaynio gdy przecisnęłam otoczke w tej mniejszej piersi, pojawiła sie biała płynna substancja. Ogólnie to na brodawkach obu mam białe kropeczki z których wychodzi biala gęsta substancja. Jeszcze chciałabym powiedzieć, że ja ogólnie późno zaczęłam dojrzewać, piersi zaczęły rosnąć dopiero z 2 lata temu, a okres dostałam w styczniu tamtego roku, i dalej jest bardzo nieregularny, np. Pojawia się co 3 miesiące a potem co tydzień. Boje się,że to mrowienie i swędzenie to objaw nowotworu. Niedługo idę do lekarza, ale proszę mi powiedzieć czy to jednak może być coś innego.
Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani objawy oraz problemy z miesiączkowaniem mogą być objawem np. zwiększonego poziomu prolaktyny.