Co oznacza bolesność w pachwinie?

Witam, jaka może być przyczyna bólu brzucha w prawej pachwinie, także przy ucisku i bolesność brzucha po prawej stronie a także pod prawym żebrem? Badania morf i moczu ok, tylko CRP nieznacznie podwyższone - norma do 5 mg/l a u mnie jest 5,9 mg/l. Mam kamicę nerkową obustronną, usg w lutym jamy brzusznej ok, oprócz trzech kamieni wielkości do 6 mm, usg ginekologiczne 3 tygodnie temu także wszystko w porządku. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego

Mam wrażenie, że nie zostanie podjęta żadna diagnoza na drodze korespondencyjnej - sugeruję przekazanie swoich różnorodnych dolegliwości w czasie wizyty u lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Pozdrawiam rh