Co oznacza czerwona zmiana na skórze po wycieczce zagranicznej?

Kilka dni temu wróciłam ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Już tam zauważyłam na jednej z rąk i w okolicy piersi takie czerwone muśnięcie, nie bolące i nie swędzące ale to zaczerwienienie utrzymuje się do dzisiaj smaruje hydrocortisonum ale nie pomaga. Nadmienię że bardzo dużo pływałam w morzu.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.