Co oznacza kłucie w boku?

Witam, wczoraj leżąc w łóżku zaczął mnie kłuć lewy bok. Po zmianach pozycji kłucie nie ustawało, ale gdy usiadłam tak. Po pewnym czasie znów się położyłam i ból się powtórzył. Po jakimś czasie ustał a dziś czuję kłucie przy bardzo mocnym wydechu i przy wykonywaniu niektórych ruchów. Dodam, że mam skoliozę i zastanawia mnie czy to może być przyczyną kłucia, czy raczej niedobór magnezu?

Lek. Paweł Szadkowski

Krótki kłujący ból świadczy raczej o nerwobólu i nie jest niczym niepokojacym. Jeśliby wystąpiła u Pani duszność lub stały ból lub inne niepokojace objawy proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pani stanu klinicznego i ewentualnie poszerzenia diagnostyki.